Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka reaguar pas përgjimeve të shit-blerjes së votave në Dibër.


Vasili thotë se pas daljes së përgjimeve të blerjes së votave në Dibër, Rama nuk duhet më të rrijë asnjë orë në zyrën e tij. Ai shton se Rama duhet të largohet nga zyra menjëherë.


Postimi i Petrit Vasilit:


Edi Rama e largoi perfundimisht veten !

Provat e BILD shkaterruese !

Kryeministri u provua boterisht si hajdut ordiner votash bashke me te gjithe hajdutet e ministrise se brendeshme dhe turli farë zyrtaresh te shtetit dhe horrash e alabakesh !

Te jape doreheqjen dhe te largohet nga zyra menjehere ! Drejtesia ta ndaloje,ta hetoje dhe ta denoje,ç’presin më !

 (d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb