Mesfushori me origjinë shqiptare, Granit Xhaka ka shënuar golin e vitit në përballjen ndaj Këlnit. Ky gol është vlerësuar nga klubi i Myshengladbah si goli më i bukur i vitit nga të gjithë golat e shënuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: