KAMEZ– Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur ditën e sotme në Kamëz. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në rrugën “Berisha”, rreth orës 11:15.

Si pasojë e përplasjes, tre të plagosurit kanë mbetur të bllokuar brenda automjeteve, ndërsa menjëherë janë nisur drejt vendngjarjes forcat zjarrfikëse dhe uniformat blu.

(b.e/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb