Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Kombit, pranë Urës së Zogut në Milot.

Raportohet se dy automjete janë përplasur, ndërsa i plagosur ka mbetur drejtuesi i njërit prej mjeteve, me origjinë nga Kosova.

Sakaq, mësohet se ky i fundit është transportuar për të marrë ndihmën mjekësore, ndërsa policia dhe grupi hetimor kanë nisur punën për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb