Një aksident ka ndodhur në Korçë mbrëmjen e së shtunës. Dy automjete janë përplasur mes tyre, ndërsa një grua raportohet se është transportuar në spital me dëmtime të lehta.

Shkak i aksidentit është bërë lagështia në rrugë si pasojë e rreshjeve të shumta shiut dhe humbja e kontrollit nga njëri prej drejtuesve të automjeteve.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb