Fatos Abdullahu është arrestuar këtë të martë në Tiranë nga efektivët e policisë.

Dyshohet se 33-vjeçari ka përplasure me makinë një 10-vjeçar dhe  më pas është larguar.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Kongresi i Manastirit”, ndërkohë mësohet se i mituri ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve

Njoftimi i policisë:

A., 33 vjeç, banues në Tiranë, pasi në rrugën “Kongresi i Manastirit”, duke drejtuar automjetin tip “Audi”, ka aksidentuar një shtetas 10 vjeç dhe më pas është larguar nga vendi i aksidentit. Shtetasi i mitur ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb