TIRANE

Në Big Brother është parë shpesh që të ketë debate të forta mes banorëve. Kështu ka ndodhur edhe mes Heidit dhe Erjolës gjatë publicitetit të prime-it të djeshëm.

Tensioni nisi pas etiketimit që Egla i është referuar Erjolës, si sekretare e Julit, e pasuar më pas nga Heidi.
Kjo ka bërë që Erjola të ngrejë tonet dhe të kërcënojë Heidin gjatë publicitetit.

Erjola: Unë përballem me një realitet të ashpër jashtë dhe jam e vetme. Sot ne mes të spektaklit mu vunë grada dhe unë i thash je asistente.

Heidi: Jo më kërcënove me gishta në fytyrë. Rri larg dhe qetësohu

Erjola: Asistente, mos të të vij keq që do e vuash në fytyrë. Disa herë e kam thënë edhe në dhomë të rrëfimit që më prekin në moral dhe karakter. Unë e di se si ja dal jashtë dhe këtu brenda dhe nuk kam ardhur për të qenë sekretarja e askujt.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb