Incidente mes policëve dhe një grupi personash të panjohur kanë ndodhur në agimin e së premtes në rrugët e Exarchia.

Ngjarja ka ndodhur në rrugët Koletti, Benaki dhe Messolongiou.

Sipas ERT, tre punonjës policie të Grupit të Veprimit kanë mbetur të plagosur lehtë ndërsa janë arrestuar 22 persona.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: