Një 54-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi ka plagosur me thikë një 60-vjeçar pas një konflikti për motive të dobëta.

Raportohet se shtetasi E. Ç, 54 vjeç, ka plagosur me thikë, shtetasin G. D., 60 vjeç, i cili ndodhet në spital, në gjendje të rëndë.

Sakaq, vijon puna për dokumentimin e plotë të kësaj ngjarjeje.

Njoftimi i policisë:

Plagosi me mjet prerës (thikë), një 60-vjeçar, gjatë një konflikti për motive të dobëta, kapet menjëherë nga shërbimet e Policisë dhe shoqërohet në komisariat, 54-vjeçari.

Në lagjen nr. 14, Durrës, gjatë një konflikti për motive të dobëta, shtetasi E. Ç, 54 vjeç, ka plagosur me mjet prerës (thikë), shtetasin G. D., 60 vjeç, i cili ndodhet në spital, në gjendje të rëndë.

Shërbimet e Policisë pas marrjes së njoftimit, brenda pak minutash kanë bërë të mundur kapjen dhe shoqerimin në Komisariat të shtetasit E. Ç., për veprime të mëtejshme.

Vijon puna për dokumentimin e plotë të kësaj ngjarjeje.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: