Një grua 63-vjeçare u procedua penalisht nga policia në Pograec.

Kjo, pasi ajo ka kanosur me thikë një vajzë 14-vjeçare dhe e ka kanosur gjithashtu me fjalë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në shkallët e pallatit për motive të dobëta.

“U referuan materialet për V. M., 63 vjeçe, banuese në Pogradec, pasi dyshohet se për motive të dobëta, ka kanosur me fjalë dhe me një mjet prerës, një 14-vjeçare”, njofton policia.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: