Një 25-vjeçar është plagosur me armë zjarri ne qytetin e Mamurrasit. Gazetari Andi Shota raporton për BalkanWeb se ai është dërguar në spitalin e Traumës.

Deri më tani nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Sakaq, pritet që policia të reagojë zyrtarisht për plagosjen.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: