Deputetja e Lëvizje Vetëvendosje, Adriana Matoshi e njohur jo vetëm për betejën e saj me kancerin por edhe për deklaratat, kësaj here është rikthyer në vëmendje pasi një portal e ka shpallur atë të vdekur. Vetë deputetja ka reaguar përmes “InstaStory”.

“E rëndë: Gjendet pa shenja jete një person në Pejë, s’arrihet të identifikohet”, thuhet në shkrim ku në fotografi është deputetja Matoshi. “A keni naj koment për portalet tona”, ka qenë reagimi i Matoshit ndaj këtij “lajmi” që ka qarkulluar “online”.

 640 0 Aa1 1709567406
640 0 Aa1 1709567406

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb