Kryeministri Edi Rama është rikthyer në Kuvend, ku ka diskutuar në lidhje me propozimin për projekt rezolutën kundër korrupsionit.

Rama: Kjo është çfarë i duhet nga ky Kuvend Shqipërisë e shqiptarëve për të mbështetur anëtarësimin në BE në 2023.

Janë fantazuar qëllime të fshehta si vënia nën kontroll e PSAK apo është propaganduar se jemi kujtuar pas 10 vitesh të luftojmë korrupsionin. Jemi prej 10 vitesh në luftë kundër korrupsionit.

SPAK është ilaçi i hidhur që ose e pi ose vdes. Kush nuk e pi shton agoninë e tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: