Një trajler i ngarkuar u rrëzua pasditen e 19 qershorit në aksin Qafë-Thanë.

Sipas informacioneve, prej rreth 2 orësh ai vijon të qëndroj ende në vendin ku u rrëzua, teksa ka bllokuar njërën anë të korsisë.

Teksa në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe një mjet i zjarrfikëses pritet ende vinçi i specializuar i cili mund të lëvizë kamionin nga vendi ku u rrëzua dhe ta transportojë.

Teksa nuk dihen ende detajet e ngjarjes, drejtuesi i trajlerit mori disa lëndime të lehta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: