Kur jemi në ditët e zjarrta të evropianit, Premier League, e cila do të nis sezonin e ri, në date 16 Gusht, ka publikuar edhe kalendarin për sezonin e ri, ku spikat që në javën e parë, sfida mes Chelsea dhe Manchester City.

Java 1
• Man Utd-Fulham
• Ipswich Town-Liverpool
• Arsenal-Wolves
• Everton-Brighton
• Newcastle United-Southampton
• Nottingham Forest-AFC Bournemouth
• West Ham-Aston Villa
• Brentford-Crystal Palace
• Chelsea-Man City
• Leicester City-Tottenham

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: