TIRANË

Presidenti Ilir Meta reagon pas paralajmërimit të Taulant Ballës se PS do të nisë procedurat për shkarkimin e tij.

Me tone të ashpra, Kreu i Shtetit thekson se kërcënimi që vjen nga Balla, bandat e Elbasanit dhe të gjithë Shqipërisë ka vetëm një përgjigje: Presidenti do të firmosë dekretin për mbrojtjen e vendit.

Reagimi i Metës:

Kërcënimi i fundit, që vjen përmes Tao Taos, nga bandat e Elbasanit dhe të gjithë Shqipërisë ka vetëm një përgjigje: Presidenti, gati për të firmosur Dekretin për mbrojtjen e Republikës!
Shqipëria e Shqiptarëve! 🇦🇱 Vdekje tradhëtarëve! 👎

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb