Një fundjavë ndryshe ka nisur për Kreun e Shtetit, Ilir Meta. Përmes një statusi të shpërndarë në Facebook, i pari i Shtetit thotë se ka marrë pjesë në meshën e udhëhequr nga Imzot George Frendo në kishën e Shën Nikollës në Bizë.

I lumtur të merrja pjesë sot në meshën e udhëhequr nga Imzot George Frendo për Përkushtimin e kishës së Shën Nikollës në Bizë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb