Presidenti Ilir Meta ka uruar këtë fillim javë shqiptarët nga Vërmica. Ndërsa ndan një foto me ndjekësit në facebook, Meta uron për një javë të mbarë shqiptarët.


“ Të dashur miq, nga Vërmica ju uroj një javë të mbarë!” – shkruan Meta bashkëngjitur fotos.


Një ditë më parë, Meta udhëtoi drejt Kosovës, ku u takua me Ramush Haradinaj i cili dha dorëheqjen tri ditë më parë nga posti i kryeministrit duke cuar Kosovën në zgjedhje të parakohshme.


p;

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb