Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka pritur në takim zëvendësndihmës sekretaren e Departamentit të Shtetit nga byroja për Demokraci, të Drejta të Njeriut dhe Punë, Nicole Chulick.

Mediat janë lejuar të marrin pamje vetëm në fillim të takimit, raporton Kosova Press.

Në orën 14:30, Chulick do të takohet edhe me kryeministrin Albin Kurti.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: