BRITANI E MADHE

Prezantuesja britanike Vanessa Welch dëshmoi se ishte një profesioniste e nivelit të lartë kur, në mes të një transmetimi të drejtpërdrejtë, një mizë u shfaq e paftuar. Ndërsa raportonte lajmet e ditës, miza vendosi të bënte një ndalesë në fytyrën e saj, afër syrit, dhe më pas, pa paralajmërim, drejt e në gojën e Welch!

Përballë incidentit të papritur, Welch nuk e humbi gjakftohtësinë dhe vazhdoi me prezantimin e tij sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Videoja u bë virale dhe të gjithë e përgëzuan aftësinë e Welch për të ruajtur qetësinë në këtë situatë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb