BRITANI E MADHE

Princat William dhe Harry, përkatësisht dukët e Kembrixh dhe Sussex kanë vlerësuar gjyshin e tyre, Prince Philin që u nda nga jeta në moshën 99-vjeçare.

” Për mua, si shumë prej jush që kanë humbur një të dashur ose gjysh të madh për dhimbjen e këtij viti të kaluar, ai ishte gjyshi im: mjeshtër i Barbecue, legjenda e shaka, dhe një i djathë i pacipë deri në fund.”- tha Princ Harry.

Ndërkohë vëllai i tij, princ William e cilësoi gjyshin e tij si një njeri të jashtëzakonshëm.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb