Prindërit e ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi kanë udhëtuar drejt Hagës.

Sipas raportimit të mediave vendase ata kanë shkuar për ta vizituar djalin e tyre.

Ish numri një i shtetit të Kosovës, Hashim Thaçi po mbahet në qendrën e paraburgimit të Gjykatës Speciale.

Teksa kanë mbërritur atje, ata janë njohur edhe me orarin e caktuar për të qëndruar me Thaçin, raporton Gazeta Express.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: