TIRANE

Është mbajtur pranë ambienteve të Universitetit ‘Luarasi’, promovimi i librit “Lidershipi” një botim nga profesor Nazmi Xhomara dhe Profesore Fleura Shkëmbi.
Libri është një udhërrëfyes i denjë për studentët, sipërmarrësit dhe kushdo që dëshiron të mësojë më tepër rreth suksesit në lidership

Gjatë këtij promovimi të pranishmit zgjeruan më tej interesin rreth botimit si dhe shprehen vlerësimin e tyre për profesor Nazmi Xhomara dhe kontributin e tij të kahershëm për kultivimin e dijës.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb