TIRANË

Deputeti i PD-së Ervin Salianji ka reaguar pas propozimit të Enkelejd Alibeajt për kandidatët e Primareve për të garuar për zgjedhjet e 14 majit me vulën e PD.

Salianji shkruan se kësaj i thonë mos bësh as punë as zanat, por t’i biesh qylit dhe të tallesh me demokratët!

“Vulën nga gjykata, hilen nga Basha, elektoratin e duan nga Berisha, bekimin nga Rama!
Kësaj i thonë mos bësh as punë as zanat, por t’i biesh qylit dhe të tallesh me demokratët!”, shkruan Salianji.

Salianji Fb
Salianji Fb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb