Teksa pak pas minutash pritet të nisë protesta e opozitës, policia ka zbarkuar te bashkia e Tiranës, në kuadër të planit të masave të marra për t’iu paraprirë çdo situate.

Gazetari Osman Stafa ka siguruar për BalkanWeb pamjet ku shihet që janë vendosur gardhe metalike, që kanë rrethuar bashkinë.

Prej disa kohës opozita po proteston para bashkisë së Tiranës, në shenjë revolte pas arrestimeve që u bënë me urdhër të SPAK. Kujtojmë se protesta pritet të nisë në orën 11:00.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: