Protesta kombëtare e opozitës do të mbahet më 11 korrik, ora 20:00 dhe jo në datën 12 korrik, sikundërse u njoftua fillimisht.

Protesta do të zhvillohet në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ndërsa podiumi do të vendoset para Kryeministrisë.

Sakaq, ditën e premte në orën 18:00 do të zhvillohet mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb