Tensionohet protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës. Ashtu si edhe në protestat e kaluara, protestuesit i kanë vënë zjarrin disa gomave.

Një person i maskuar dhe me një kapuç të zi në kokë ka spërkatur me lëndë djegëse gomat, të cilëve iu është vënë zjarri. Policia ka ndërhyrë për të fikur zjarrin. (vijon)

Nis Djegia E Gomave
Nis Djegia E Gomave

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb