Janë publikuar për herë të parë fotografitë e rralla të dy vajzave të Presidentit të Rusisë, Vladimir Putin, nga martesa e tij e parë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Fotot ‘sekrete’ janë bërë publike nga ‘Daily Mail’ dhe tregojnë Marian dhe Katerinën në moshën e adoleshencës, kur Putin sapo kishte marrë pushtetin.

Bëhet fjalë për vitet 2000, kur janë realizuar fotot e pa publikuara më parë. Fotot, raportohen se janë publikuar nga një ish përkrahës i afërt i Putin, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb