Ish-kryeparlamentari i Kosovës Jakup Krasniqi, ka takuar për herë të parë mbesën e tij Toska nd♪7rkohë që mbahet në Hagë nën akuzat për krime lufte.

Lajmi është bërë i ditur nga vajza e tij, Gresa, e cila ka zbuluar edhe detaje nga takimi.

“Sot babanë e ka vizituar mbesa e tij e parë, Toska jonë e bukur, vajza e Altinit dhe Elizabetës! Ka qarë, ka qesh e ka fjetur në krahët e gjyshit. Sot babai zemrën e ka të mbushur me dashuri”, ka shkruar ajo.

Ish-krerët e UÇK-së, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi e Rexhep Selimi ndodhen në Hagë në akuzë krime lufte, nd♪7rsa procesi ndaj tyre vijon ende.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: