Nga: ENEIDA CAKERRI

1 pulë
2 gota mesatare me grurë
2 lugë gjalpë
2 lugë vaj ulliri
Gjysmë gote me arra
Kripë
Piper të zi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb