Recete nga znj Eneida
Përbërësit

2 gota qiqra të ziera
1 qepë të grirë në rende
2 vezë
2 lugë miell
1/2 gotë galetë
1 lugë të vogël pluhur pjekës
Majdanoz
Piper të zi/ Kumin
Kripë/ Piper të kuq

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: