Nga: ENEIDA CAKERRI

1 gotë  bullgur
1/2 gotë quinoa
4-5 lugë miell pa gluten
1 gotë bizele
2 qepë të njoma
Nenexhik
Majdanoz
Kopër
2 lugë kafe tumerik
Pak kripë
Speca djegës
2 vezë
2 lugë djathë parmixhano të grirë
2 lugë vaj ulliri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb