Ngjarja e rëndë u regjistrua paraditen e 27-majit në rrugën Aleksandër Moisiu.

28-vjeçari me inicialet A.F., ra nga kantieri i një pallati i cili ishte në ndërtim e sipër.

Për pasojë i riu ndërroi jetë në vendin e ngjarjes.

Teksa policia ka ngritur një grup hetimor dhe po punon për zbardhejen e rrethanave të ngjarjes.

Gazetari Igli Çelmeta ka siguruar pamjet për Balkanweb.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: