TIRANË

Kryeministri Edi Rama ka publikuar foto të turistëve që kanë mbërritur në portin e Himarës për të pushuar në bregdetin e jugut.

Rama shkruan se 1200 vizitorë britanikë kanë mbërritur në portin e Himarës dhe 5000 të tjerë priten në javët e para të qershorit.

“Sezoni Turistik🇦🇱🌊☀️
🛳️1200 vizitorë britanikë kanë mbërritur përmes portit të Himarës. Në ditët në vijim do të presim edhe 5000 turistë të tjerë që do të vizitojnë bregdetin tonë në javët e para të qershorit😍
#TëBashkuarJoTëNdarë🫶
#ShqipëriaEArdhmjaJonë☀️🇦🇱
#SkaKohëPërPushim🏃♀️🏃🏻♂️”, shkruan Rama.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: