Ka nisur me tensione diskutimi në Kuvend në lidhje me projekt rezolutën e propozuar nga mazhoranca kundër korrupsionit.

Në kohën që kryeministri Edi Rama po flet nga foltorja e Kuvendit për luftën e bërë kundër korrupsionit dhe aludimet se pr. Rezoluta vjen si përpjekje për të vënë nën kontroll SPAK, deputetët e opozitës i kanë rënë tavolinave duke shkaktuar kakofoni.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb