TIRANË- Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama do të mbledhë sot anëtarët e Asamblesë Kombëtare të PS-së.

Gazetari Ergys Gjençaj raporton për Balkanweb se Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste do të mbahet online në orën 17:30 minuta.

Rama do të jetë në seli bashkë me drejtuesit politikë të qarqeve.

Mbledhja do përqendrohet tek organizimi i brendshëm i PS për riorganizimin partiak në bazë./Balkanweb/

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb