SHKODËR – Kryeministri Edi Rama po zhvillon një vizitë private ne qytetin e Shkodrës.

Gazetari Senad Nikshiqi raporton për Balkanweb se nën shoqërimin e kryetarit të bashkisë Shkodër Benet Beci, kreu i qeverisë bëri një ecje në pedonale deri tek kinema Millenium, e cila është në rikonstruksion e sipër, ndërsa e vizitoi nga afër.

Rama Beci2
Rama Beci2
Rama Beci3
Rama Beci3

Kryeministri po merr pjesë edhe ne kremtimet e karnavaleve përpara bashkisë ndërsa ndodhet nën praninë e bashkëshortes dhe djalit të tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb