Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një video nga Semani.

Ai ka njoftuar se vijon puna në terren për pastrimin e plazheve që turizmi bregdetar të nisë sa më mbarë

“Darzezë – Në prag të sezonit turistik vijon puna në terren për pastrimin e plazheve që turizmi bregdetar të nisë sa më mbarë”, shkruan Rama.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: