Lautaro Martinez, sulmuesi i Interit dhe i kombëtares së Argjentinës, realizoi gol në suksesin në Kupën e Amerikës kundër Kanadasë.

“Është e rëndësishme të bëjmë gjithmonë atë që kërkon trajneri. Kam arritur të kem dy situata të rëndësishme, në njërën kam depërtuar,  ndërsa në tjetrën kam mundur të shënoj” – tha ai.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb