Receta e znj Eneida
Përbërësit

2 kg kocka këmbësh viçi
2-3 karota
1 degë selino
Star anis
Piper të zi
Të gjitha erëzat

Burani me vezë

500 gr spinaq
1 tufë qepë të njoma
1 qepë të thatë
250 gr oriz
Nenexhik/Kopër/Majdanoz
Vaj ulliri
Kripë/Piper të zi
4 vezë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: