Laçi dhe Partizani janë dy skuadrat me më shumë barazime në këtë sezon në Superiore. Duke llogaritur edhe rezultatin 1-1 të ndeshjes së të shtunës, kurbinasit kanë shkuar në kuotën e 14 barazimeve në 29 ndeshje të luajtura, thuajse gjysma e sfidave në total.

Partizani, që aktualisht renditet në vendin e tretë, numëron plot 11 baraShifrat zime, më shumë se të gjithë rivalët e saj për “Final 4”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: