Moti i keq ka përfshirë gjatë ditës së sotme thuajse gjithë vendin.

Gazetari Julian Shota raporton për Balkanweb se reshje dëbore janë regjistruar edhe në Parkun Kombëtar të Qafshtamës, ku trashësia e dëborës në afërsi të kampit shkon rreth 10 cm.

Bore Qafe Shtame2
Bore Qafe Shtame2

Nuk raportohet për rrugë të bllokuara apo problematika të tjera deri më tani.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: