Ylli i muzikës, Rihanna është bërë nënë për herë të parë!

Themeluesja e Fenty Beauty ka sjellur në jetë një djalë, me partnerin e saj, A$AP Rocky më 13 maj në Los Angeles, sipas TMZ .

Lajmi për shtatzëninë e Rihanna-s qarkulloi në fund të janarit pasi u shfaqën foto të këngëtares, 34-vjeçare, e cila shfaqte me krenari barkun e saj të rrumbullakosur, teksa shkonte për një shëtitje me reperin në Harlem.

Një muaj përpara zbulimit të madh, Rihanna kishte ndezur thashethemet për shtatzëninë teksa darkonte në Carbone, me një burim që zbuloi se ajo ishte “duke pirë ujë të gazuar dhe duke fërkuar barkun e saj”.

Këngëtarja e “Diamonds” u përpoq të fshihte shtatzëninë e saj me xhaketa të mëdha dhe rroba të gjera, por filloi të shfaqte me krenari barkune fryrë me veshjet e saj të guximshme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo më vonë pranoi për Vogue se refuzoi të vishte rrobat e shtatzënisë, duke thënë në prill, “Më vjen keq, është shumë argëtuese të vishesh. Nuk do ta lë atë pjesë të zhduket sepse trupi im po ndryshon.”

Reperi i hitit “Everyday”, emri i vërtetë i të cilit është Rakim Mayers, shprehu dëshirën për tu bërë baba gjatë një interviste në maj 2021 me GQ , duke thënë: “Unë mendoj se do të isha një baba i jashtëzakonshëm, jashtëzakonisht i mahnitshëm në përgjithësi”.

Ndërkohë, Rihanna parashikoi se do të ishte një “mami psiko”.

“Ndjehem sikur kjo është lloji i nënës që do të jem. E çmendur për këtë,” tha ajo me shaka për Elle në mars.

Rihanna dhe reperi janë në lidhje që nga fillimi i vitit 2020. Ata dolën publikisht me romancën e tyre në nëntor të po atij viti.

Një përdorues i Twitter pretendoi në prill se Rocky kishte tradhtuar Rihanna-n me stilisten e artistes, Amina Muaddi, por burimet i thanë Page Six në atë kohë se thashethemet ishin të rreme. Dizajneri i këpucëve Fenty gjithashtu mohoi akuzat , duke i quajtur ato një “gënjeshtër të pabazë”.

Në të njëjtin muaj, Rocky u arrestua në lidhje me një të shtënat në nëntor 2021 . Ai dërgoi një garanci prej 550,000 dollarësh më 20 prill.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: