Rihanna është zyrtarisht nënë e dy fëmijëve. Këngëtarja 35-vjeçare dhe partneri i saj 34-vjeçar, A$AP Rocky, kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë, konfirmuan burime për revistën PEOPLE.

Gjinia dhe emri i foshnjës së tij nuk janë konfirmuar. Çifti tashmë është prindër të djalit të tyre, RZA, i cili është 15 muajsh. Rihanna njoftoi shtatzëninë e saj të dytë gjatë performancës së saj në shfaqjen e pjesës së parë të Super Bowl të këtij viti.

Rihanna zbuloi shtatzëninë e madhe duke fërkuar barkun e saj dhe duke e lënë zinxhirin e veshjes së saj – një jumpsuit mbi një body të montuar – të hapur për të zbuluar barkun e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Përpara rikthimit triumfues të superyllit në skenë për herë të parë në shtatë vjet, këngëtarja fituese e Grammy-it foli për mëmësinë që ishte arsyeja më e madhe që ajo bëri hapin drejt lojës së madhe.

“Kur bëhesh nënë, ndodh diçka që të bën të ndihesh sikur mund të përballesh me botën”, shpjegoi ajo gjatë një interviste të 9 shkurtit me Apple Music. “Ju mund të bëni gjithçka dhe Super Bowl është një nga skenat më të mëdha në botë.”

Gjithashtu, emri i djalit të këngëtares nuk bëhej i ditur prej rreth një viti, siç u konfirmua në maj të këtij viti, nga certifikata e lindjes e marrë nga PEOPLE.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb