Pas një pauzë të pazakontë, Abissnet Superiore rikthehet më 13 dhe 14 janar me javën e 16-të. Bylis-Kukësi dhe Laçi-Tirana janë dy sfidat e parë që do të luhet në orën 13:00 më 13 janar.

Në këtë ditë do të luhet dhe super sfida e kësaj jave Partizani-Vllaznia, por në orën 16:00.

Ndërkohë më datë 14 janar do të luhen dy sfidat e tjera: Egnatia-Erzeni në orën 13:00 dhe Teuta-Kastrioti në orën 16:00.

Java e 16-të

13 JANAR
Bylisi – Kukësi ora 13:00
Laçi – Tirana ora 13:00
Partizani – Vllaznia ora 16:00

14 JANAR
Egnatia – Erzeni ora 13:00
Teuta – Kastritoti ora 16:00

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb