Është rindezur përsëri sot zjarri i nisur ditën e djeshme.

Ndërsa dje arriti edhe brenda në fshatin Kakodhiq, sot është shuar në zonën poshtë.

Ndërsa vijon ende i vrullshëm në majë të malit në zonën Muzinë, Pecë, Kakodhiq.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: