Look i guximshëm, provokues dhe seksi është ai që Rita Ora preferon.
Mbi të gjitha kur bëhet fjalë për tu shfaqur në rrjetet sociale ku ka rreth 16 milion ndjekës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Të gjithë janë të mahnitur nga bukuria dhe sensualiteti i saj. Në të gjithë këto foto këngëtarja me origjinë shqiptare 29 vjeç, pozon me një komplet prej rrjete transparent pa reçipet duke marrë një lumë pëlqimesh.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb