Edhe pse mes ky banorëve të “Big Brother Vip” nisi një miqësi, tani duket se Ledjona dhe Romeo janë dy kundërshtarë shumë të fortë në lojën e tyre brenda shtëpisë më të famshme.

Në debatet e zhvilluara gjatë javës së kaluar, Romeo ndër të tjera e cilësoi Ledjonën si ‘ushtare të Julit’, por kjo e fundit nuk e ka pranuar një koment të tillë.

Pas spektaklit të mbrëmshëm dy konkurrentët janë përfshirë sërish në debate me njëri-tjetrin, ndërsa Romeo e pyet nëse Ledjona e priste që do të dilte e preferuar e publikut dhe ajo e pohoi me bindjen duke i thënë se ai nuk e ka kuptuar akoma sinqeritetin e saj dhe se këtë javë e meritonte të ishte ndër më të pëlqyerit e publikut.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: