Cfarë bën Cristiano Ronaldo në kohën e lirë? Futbollisti kalon të dielën duke i dhënë biçikletës nëpër parqet e Torinos së bashku me familjen.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Georgina Rodriguez dhe kampioni i topit pëlqejnë të kalojnë fundjavën së bashku me fëmijët dhe kur ai është larg nga fusha e lojës ja tek e shohim teksa zbavitet me fëmijët. Në rrjetet sociale çifti ka postuar foto e video nga momentet e tyre të lumtura me familjen në ajër të pastër.

Modelja që shfaqet në formë të shkëlqyer lëviz me një biçikletë me karrocë duke mbajtur me vete më të vegjlit e shtëpisë, ndërsa Cristian mban njërin djalë në sexholino.

Cristiano Jr me biçikletën e tij qëndron pranë babait. Ata shëtisin në mes të një parku plot gjelbërim dhe ndalojnë teksa përkëdhelin një kalë aty pranë. Portreti familjar është romantik dhe shumë i ëmbël me një Ronaldo nën petkun e babait model. Ja një fotogaleri nga dita e kaluar së bashku.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: