Ylli portugez i Realit të Madridit, Kristiano Ronaldo ka preferuar një menu disi të veçantë për drekën e sotme. Ai ka publikuar një fotografi në “Instagram”, ku duket teksa konsumon fasule me mish.

Menjëherë pas postimit të fotos, në profilin e Ronaldos nuk kanë munguar as komentet e shqiptarëve, të cilët shkruajnë: “Bukë e fasule”, “Fasule me mish edhe me djath si nacut”, “E kena ble do fasul tmir, me ni val po zihet”, etj.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: